Media

Media

Swoją przygodę w mediach rozpocząłem w 1998 roku w Radio Kołobrzeg, gdzie prowadziłem audycję autorską pt. „Elektroniczne Tułaczki”. Magia radia to było coś, zwłaszcza w czasach gdy internet raczkował, a zdobycie informacji o zachodnich, czasami niszowych artystach, było niezwykle trudne, a do studia wchodziło się – bywało – z reklamówką, albo dwiema płyt kompaktowych czy modnych wówczas mii-disców.
 
W czasach licealnych współpracowałem z kołobrzeskim „Łomotem”. Dość szybko udało mi się dostać do mediów lokalnych. Zaczęło się od krótkich tekstów historycznych. Z prasy trafiłem do telewizji, z telewizji znowu do radia. W 2009 roku otworzyłem własne wydawnictwo i portal „Miastokolobrzeg.pl”. W jego ramach, dzięki wspaniałym współpracownikom, wydawałem bezpłatną gazetę, a także uruchomiłem pierwszą w Kołobrzegu telewizję internetową. Pracuję w mediach, bo nie jest mi obojętne to, co dzieje się w mojej okolicy, w mieście, w którym mieszkam. Nie brakuje ludzi, którzy na co dzień potrzebują naszej pomocy.
 
Zająłem się także mediami pod kątem badawczym, ich funkcjonowaniem i rozwojem. Niestety, brak czasu jest tu poważnym ograniczeniem. Może kiedyś będę miał go więcej, aby poświęcić się temu zagadnieniu…
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Motto

Nie osiągnie się tego, co na tym świecie możliwe, jeśli nie będzie się dążyć do tego, co niemożliwe. Max Weber

Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Robert Dziemba z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg,za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres robertdziemba@wp.pl. Jednocześnie informuje że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

Copyright © 2024 Robert Dziemba, zdjęcia: R. Gauer, P. Gryń

Search